Wybór spektaklu
Wybór terminu
Wybór miejsca
Koszyk
Finalizacja

Dane podstawowe

Imię i nazwisko lub nazwa firmy
Numer NIP niezbędny do wystawienia faktury VAT

Dane adresowe


Dane kontaktowe


Dane do korespondencji

Inny adres korespondencyjny

Zgody

Poprzez rejestrację w Systemie, Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Białostocki Teatr Lalek z siedzibą w Białymstoku (15-875) przy ul. K.Kalinowskiego 1, celem założenia konta klienta, realizacji zamówienia, dokonania rezerwacji i niezbędnego kontaktu z Kupującym oraz innych czynności koniecznych do funkcjonowania Systemu. Wszelkie dane osobowe otrzymywane przez Białostocki Teatr Lalek są wykorzystywane w celu wykonania umowy sprzedaży biletów, jak również dokonania rezerwacji biletów.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Białostocki Teatr Lalek z siedzibą w Białymstoku (15-875) przy ul. K.Kalinowskiego 1, w celach marketingowych i reklamowych oraz do otrzymywana informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przy rejestracji adres e-mail.

Zachowane będą zasady określone w Ustawie o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami) oraz w Ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204). Otrzymane dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim. Każda osoba udostępniająca swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, jak również do ich poprawiania i uaktualniania na warunkach określonych w Ustawie o ochronie danych osobowych przywoływanej powyżej. Administratorem danych osobowych jest Białostocki Teatr Lalek z siedzibą w Białymstoku (15-875) przy ul. K.Kalinowskiego 1.

 * gwiazdką zostały oznaczone pola wymagane do wypełnienia
Dokonanie płatności on-line możliwe jest za pośrednictwem powyższych narzędzi płatniczych.